Misijná diakonia HSŽ alebo Zdieľaj sa Oázou so svetom

Bolo to v júli 2010, keď v Kroscienku n/D sa uskutočnila prvá ONŽ I. v anglickom jazyku a to v réžii Misijnej diakonii HSŽ pod heslom: „Mission: Oasis”. Účasť mali osoby z  Pakistanu, Kene, Číny, Slovenska a Moldavska. Keď bol deň spoločenstva, tak evanjelium zaznelo v čínskom jazyku. Ohromná skúsenosť všeobecnosti živej cirkvi.

 

Tento rok v júli na ONŽ I. do Kroscienka n/D prídu traja Pakistanci a dvaja kňazi z africkej Rwandy. Tento čas v centre Oázy bude slúžiť Mary Grace z Filipín. Neďaleko bude oáza rodín, kde budú traja filipínski kňazi. Dve skupiny animátorov vycestuje z Poľska do Rwandy, Kene a Tanzánii, aby viedli oázové rekolekcie. Z Číny prichádza na kurz pre animátorov. Ďalšie poľské animátorky sa pripravujú na výjazd do Írska a Ekvádoru. Tieto prázdniny niekoľko animátorov bude slúžiť na Ukrajine, Kazachstane a v Abcházsku. To sú len niektoré diela organizované misijnou diakoniou HSŽ.  Samozrejme misijné cesty organizujú oázisti z komunity Drogocenna perla, manželia z DC Ukrajina a iní.

Nastáva misijné prebudenie v našom Hnutí. Čoraz viac ľudí sa zapája do misií šíriť evanjelium cez charizmu Oázy. No čakáme na MISIJNU EXPLOZIU. V našom Hnutí je veľký potenciál!

Treba len zobudiť spiaceho obra!

 Slovenský oázista!

Počúvaj! Chceš niečo urobiť pre misie? Chceš mať účasť na misijnej diakonii Hnutia Svetlo-Život? Tak napíš na email kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená proti spamovacím robotom. Pre jej zobrazenie musíš mať zapnutý JavaScript.

Alebo sa aspoň pomodli za toto dielo. Aby Boh mohol konať veľké skutky cez charizmu nášho Hnutia.

Navštívte webovú stránku: www.misje.oaza.pl


Zdroj: www.oaza.pl.

2%

Prihlásenie